• VAG Audi Skoda Seat Special Plus 5W-40 5L

Масло VAG Special Plus 5w-40 оптимально підходить для моторів легкових авто, що випускаються Skoda, Audi, Seat, а також Volkswagen. Воно надійно і дбайливо захищає деталі двигуна від зносу, забезпечуючи його швидкий запуск навіть в сильні морози.

Застосування цієї оливи гарантує тривалу, безперебійну і стабільну роботу двигуна вашого автомобіля, без корозії і стирання деталей. Постійне використання якісних і оригінальних витратних матеріалів збільшує термін експлуатації автомобіля, так що заїжджати на СТО вам доведеться лише з профілактичною метою.

Масло можна заливати в двигуни будь-якого типу: бензинові, дизельні, з турбонаддувом, насос-форсунками і без них. Якщо авто обладнане фільтрами саж, масло забезпечує їм максимальний ресурс, що особливо актуально для Києва, Одеси, Харкова та інших міст з великим трафіком.

Моторне масло VAG Special Plus 5w-40 розфасовано в зручні пластикові каністри об'ємом 1 літр і 5 літрів. Варто зауважити, що купити велику упаковку набагато вигідніше: фактично ви платите лише за 4 літри, а 1 літр отримуєте безкоштовно.

СПЕЦИФІКАЦІЇ OEM:

VW 502.00 | VW 505.00 | VW 505.01

Фасовка - 5 літрів