• Total Quartz Ineo МС3 5W-30 5L

Малозольне моторне масло на базі синтетичної технології Total Quartz INEO MC3 5W-30 розроблено згідно з технічними вимогами таких автовиробників, як BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen і Hyundai Kia.

Total Quartz INEO MC3 5W-30 відповідає останнім міжнародним стандартам ACEA і API і відповідає вимогам більшості автовиробників.

Масло з класом в'язкості 5W-30 підходить для найбільш жорстких умов експлуатації транспортного засобу (спортивне водіння, часті пуски, рух по місту і автомагістралей).

Спеціальний склад забезпечує стійкість масла до екстремальних перепадів температур. Дане масло особливо підходить для сучасних мультиклапанних двигунів, оснащених турбонадувом і прямим уприскуванням.

Технологія Low SAPS (низький вміст сульфатної золи, сірки і фосфору) робить це масло оптимальним вибором для бездоганної роботи двигунів останніх поколінь, оснащених системами очищення вихлопних газів.

Допуски ОЕМ:

MB-Approval 229.52 (зворотна сумісність з MB-Approval 229.51 і MB-Approval 229.31)

BMW LL-04,

Volkswagen VW 502.00 / 505.0

Hyundai-KIA: Схвалено Hyundai-KIA і рекомендовано в якості масла сервісної заливки

General Motors: Офіційна ліцензія Dexos 2: відповідає останнім технічним вимогам двигунів GM (Opel, Vauxhall, Chevrolet)

Специфікації ACEA: C3

Специфікації API: SN/CF

Фасовка - 5 літрів