• Nissan Motor Oil 5w-40 (5 літрів)

Моторне масло Nissan Motor Oil SAE 5W-40, ACEA A3/64, клас по API: SL/CF.

Компанія Nissan рекомендує використовувати моторне масло Nissan для всього модельного ряду як з дизельними, так і з бензиновими двигунами.

Універсальне масло Nissan Motor Oil характеризується високою якістю, має збалансовану в'язкість, що значно збільшує експлуатаційний термін автомобільного двигуна.

Використання моторних масел Ніссан захищає двигун автомобіля від зносу, зменшує тертя деталей, допомагає при запуску мотора при низькій температурі в холодну пору року. У теплу пору року при високій температурі моторне масло Ніссан забезпечує досить ефективне змащування всіх вузлів двигуна.

Всі моторні масла Ніссан виготовляються виключно з дотриманням всіх вимог і міжнародних стандартів, в зв'язку з чим їх можна використовувати не тільки для двигунів модельного ряду Nissan, але і для двигунів інших компаній-виробників. У той же час заміна масла Ніссан на моторні масла від інших виробників може викликати передчасний знос двигуна.

Компанія розробила синтетичне моторне масло Nissan 5w-40 з високими антиокислювальними властивостями, яке призначене для автомобілів з будь-якими моделями дизельних або бензинових двигунів для поїздок на великі відстані і роботи у важких експлуатаційних умовах.

Масло Nissan Motor Oil 5w-40 володіє також відмінними диспергирующими і миючими властивостями.

Фасовка – 5 літрів