• Mobil Super 3000 5w-40 (4 літра)

Синтетичне моторне масло передового рівня властивостей для легкових автомобілів Mobil Super ™ 3000 X1 5W-40 являє собою синтетичне моторне масло, що забезпечує тривалий термін служби двигунів в автомобілях різних типів і років випуску, а також підвищений рівень їх захисту в широкому діапазоні температур.

Продукти сімейства Mobil Super 3000 вже добре зарекомендували себе на ринку, тому Ви можете бути впевнені в тому, що експлуатаційні властивості Вашого автомобіля будуть повністю відповідати очікуванням. Mobil Super 3000 X1 5W40 забезпечує:

1. надійний захист при підвищених температурах;

2. поліпшені змащувальні властивості при холодному пуску;

3. хорошу чистоту двигуна і захист від утворень відкладень і шламу;

4. захист двигуна від зносу.

Масла Mobil Super 3000 розроблені таким чином, щоб надати додатковий рівень захисту в порівнянні з мінеральними і напівсинтетичних маслами. ExxonMobil рекомендує застосовувати Mobil Super 3000 X1 5W40, коли регулярно виникають складні умови водіння, щоб запобігти пошкодженням від інтенсивних і частих навантажень в двигунах різних типів: бензинових і дизельних двигунах без дизельних сажових фільтрів (DPF); в легкових автомобілях, позашляховиках, малотоннажних вантажівках і мікроавтобусах; при водінні в заміських умовах, а також в міських умовах з частими зупинками; двигунах з підвищеними робочими характеристиками; при звичайних умовах експлуатації і при русі з перевантаженнями; двигунах з турбонадувом і прямим уприскуванням палива.

Завжди звіряйтеся з керівництвом по експлуатації Вашого автомобіля для правильного вибору масла по класу в'язкості і рівню властивостей.

Фасовка - 4 літри