• Mobil Super 2000 10w-40 (4 літра)

Mobil Super 2000 10W-40 - всесезонне моторне масло з високими експлуатаційними характеристиками, що забезпечує надійний захист сучасних бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів, мікроавтобусів і вантажних автомобілів малої вантажопідйомності. Рекомендується для двигунів з високими характеристиками, особливо обладнаних турбонагнітачем, і перевищує вимоги провідних виробників автомобілів.

Внаслідок безперервних досліджень і вдосконалення продукту, що міститься тут інформація може бути змінена без попереднього повідомлення. Наведені типові фізичні характеристики є довідковими і не є необхідними технічними умовами при виробництві та продажу.

Завдяки застосуванню запатентованої синтетичної технології Mobil, Mobil Super 2000 10W-40 має експлуатаційні властивості, недоступні для масел на мінеральній основі.

Хороші низькотемпературні властивості забезпечують полегшений запуск при низьких температурах, а низька випаровуваність дозволяє знизити витрати масла на чад. Застосування високоефективного пакету присадок забезпечує високі миючі властивості, що гарантує максимальну чистоту двигуна, а також захист від зносу навіть при експлуатації в умовах підвищеної важкості.

Mobil Super 2000 10W-40 рекомендується для використання в бензинових і дизельних двигунах сучасних легкових автомобілів і позашляховиків, включаючи двигуни, обладнані турбонаддувом. Також можливе використання даного продукту для мікроавтобусів і вантажних автомобілів малої вантажопідйомності.

Mobil Super 2000 10W-40 рекомендується для найбільш важких умов експлуатації, коли потрібне застосування масел з підвищеними експлуатаційними характеристиками.

Допуски API SL, SJ, CFACEA A3 / B3

Стандарти MB 229.1VW 500.00 / 505.00

Фасування 4 літри