• Castrol Magnatec 5w-40 DPF (4 літра)

Синтетичне моторне масло Castrol Magnatec Diesel 5W-40 DPF виготовлено спеціально для авто з дизельними двигунами. Будь цей транспортний засіб з турбонаддувом і без турбіни, з фільтром сажі DPF і системою доочистки вихлопу, матеріал мастила однаково добре впорається з покладеними завданнями. Про якість продукту свідчать численні допуски світових автовиробників і відгуки від задоволених споживачів.

У процесі синтезу моторне масло Castrol Magnatec Diesel 5W-40 DPF збагачується унікальними молекулами за технологією «Intelligent Molecules». Цей процес дозволяє частинкам масла притягатися до металевих деталей як магніт і надійно фіксуватися на їх поверхні.

Якісне масло Castrol Magnatec Diesel 5W-40 DPF не стікає відразу в піддон картера, воно безупинно покриває деталі захисною плівкою. Надтонкий шар здатний витримувати колосальні навантаження, не розриватися і не допускати сухого тертя деталей.

Молекули масла з першої секунди роботи двигуна спрямовуються до вузлів тертя, де найбільше навантаження. Моторне масло Castrol Magnatec 5W-40 DPF diesel блискавично надходить до робочих поверхонь двигуна при прогріванні в холодну пору року і залишається на них аж до наступного пуску. Така активність і здатність до швидкої адаптації при часто мінливих навантаженнях дозволяє використовувати продукцію Castrol з в'язкістю 5W-40 в будь-який час року, без побоювання застигання або розрідження змащуючого матеріалу.

Castrol Magnatec Diesel дозволяє зменшити кількість шкідливих викидів в атмосферу, оскільки сприяє енергозбереженню, захищає сажові фільтра і продовжує ресурс придатності системи обробки поста вихлопу.

Основні характеристики:

Виробник - Castrol

Призначення - Моторне

Для типу двигунів - Дизельний

В'язкість масла по SAE - 5W-40

Вид масла - Синтетичне

Країна виробник - Німеччина

Тактность двигуна - Чотиритактний

Застосування за типом - Легкові автомобілі та мікроавтобуси

Фасовка - 4 літри.