• Castrol Magnatec 5w-40 А3В4 (4 літра)

Castrol Magnatec 5W-40 А3 / В4 - всесезонне моторне масло створене за технологією виробництва повністю синтетичних масел. Містить унікальні молекули "Intelligent Molecules", які забезпечують надійний і тривалий захист деталей двигуна, сприяючи збільшенню його ресурсу. Протестовано і схвалено відповідно до класифікацій Асоціації європейських виробників автомобілів (ACEA) і Американського інституту нафти (API).

Castrol Magnatec 5W-40 А3 / В4 призначене для використання в сучасних бензинових і дизельних двигунах автомобілів, включаючи з турбонаддувом, інтеркулером, безпосереднім уприскуванням в циліндр, паливними рампами cоmmon rail і каталітичними допалювачами відпрацьованих газів, а також з дизельними фільтрами саж (DPF), де автовиробник рекомендує масла класифікацій ACEA A3 / B3 / B4, C3 або API SM / CF класу в'язкості по SAE 5W-40. Схвалено Volkswagen і Mercedes-Benz для використання як в бензинових, так і в дизельних двигунах.

Унікальні мікрочастинки "Intelligent Molecules" притягуються до металевих поверхонь і утворюють надміцну масляну плівку, що захищає пари тертя від зносу. Гарантований захист найбільш схильних до зносу деталей, таких як розподільний вал і штовхачі клапанів Стендові випробування з використанням новітнього обладнання, заміряють знос за допомогою радіаційного випромінювання, показали, що Magnatec Diesel забезпечує більший захист деталей, ніж традиційні масла особливо під час пуску двигуна. Володіє високою стабільністю в'язкісних характеристик протягом всього терміну служби, тим самим, підтримуючи як потужність і прийомистість двигуна, так і економію палива. Захищає при самих різних умовах експлуатації і стилях водіння: висока температура навколишнього повітря; пуск і прогрів; руху в пробках; швидкісні автобани.

Використання технології повністю синтетичних масел забезпечує легкий холодний пуск двигуна, навіть при екстремально низьких температур.

Допуски і специфікації: API SM / CF ACEA A3 / B3, A3 / B4, С3 MB - Approval 229.31 VW 502 00/505 00

Фасування 4 літри.