• Aral SuperTronic Longlife III 5W-30 (5L)

Найсучасніше низькозольне моторне масло для бензинових і дизельних двигунів VW, розраховане на подовженя до 20'000 км інтервала заміни. Єдине масло, яке проходить фірмовий 650-годинний радіонуклідної тест VW на захист двигуна.

Допуск VW 504 00/507 00 за своїми властивостями і характеристиками перекриває і замінює з деякими обмеженнями (наприклад VW 506 01) усі попередні допуски VW.

Моторне масло SuperTronic Longlife III 5W-30 є вінцем німецької інженерної думки для більшості легкових двигунів концерну VW, куди входять і Audi, і Skoda, і SEAT, і дизельні автомобілі Porsche з двигунами від конструкторського бюро VW.

Дане масло застосовується як в бензинових, так і в новітніх дизельних двигунах, в тому числі оснащених фільтрами саж. Після недавнього удосконалення формули SuperTronic Longlife III отримав також найвищі допуски BMW Longlife-04, Mercedes-Benz 229.51 і, само собою, допуск Porsche C30.

Завдяки застосуванню технології Aral XMF, унікальним протизносу властивостям, стійкості до окислення і шламообразовання, масло SuperTronic Longlife III 5W-30 буде ідеальним вибором і для обладнаних фільтрами саж і багатоступінчатими системами нейтралізації відпрацьованих газів японських, корейських і європейських автомобілів, яким наказано застосування масел класу АСЕА С3.

Одним словом, якщо Ви - власник автомобіля групи Volkswagen, Ваш вибір правильного моторного масла закінчений. Кращого масла для Вашого автомобіля немає. Aral SuperTronic Longlife III 5W-30 - надійний як Audi, бездоганний як Porsche.

Фасовка - 5 літрів.