• Aral MegaTurboral SAE 10W-40 5 літрів

Сучасне напівсинтетичне масло класу USHPD, виготовлене за технологією Aral-синтезу із застосуванням формули захисту двигуна Aral XMF (eXtra-MotorSchutz-Formel®). Призначено для цілорічного застосування в двигунах сучасних важких вантажних автомобілів без сажових фільтрів DPF, що працюють у важких умовах.

Дозволяє реалізувати подовжені до 120 000 км (відповідно до рекомендацій виробника) інтервали заміни, забезпечує максимальний захист двигуна при високих навантаженнях, легкий зимовий пуск і зниження витрати палива. Масло володіє високою зольністю і лужним числом, а також високими антиокислювальними властивостями, завдяки чому чудово показує себе в роботі на паливі з підвищеним вмістом сірки.

Можливе застосування в сучасних мікроавтобусах (наприклад Mercedes-Benz Sprinter) якщо виробником допускається застосування масел вантажних специфікацій.

Не рекомендується до застосування в двигунах, оснащених фільтрами саж, бензинових двигунах, а також дизельних двигунах малотоннажних комерційних автомобілів, якщо інше не передбачено виробником.

ДОПУСКИ - MB 228.5; MAN M 3277; Volvo VDS-3; Scania LDF-2; Deutz DQC III-10; Renault RVI RLD-2; Mack EO-N; MTU-3; Scania LDF-3

СПЕЦИФІКАЦІЇ - API CF; ACEA E4, E7

Фасовка - 5 літрів.