Моторні масла

ARAL High Tronic 5W-40 (5 літрів)

Aral HighTronic 5W-40 - високоефективне моторне масло для сучасних бензинових і дизельних легкових автомобілів та мікроавтобусів, оснащених сажевим фільтром DPF (Diesel Particle Filter).

Виготовлено на основі спеціальної технології Aral-синтеза. Фільтри DPF є складними системами очищення,…

Детальніше...

Ціна 750 грн.
Моторні масла

Aral MegaTurboral SAE 10W-40 5 літрів

Сучасне напівсинтетичне масло класу USHPD, виготовлене за технологією Aral-синтезу із застосуванням формули захисту двигуна Aral XMF (eXtra-MotorSchutz-Formel®). Призначено для цілорічного застосування в двигунах сучасних важких вантажних автомобілів без сажових фільтрів DPF, що працюють у важких…

Детальніше...

Ціна 630 грн.
Моторні масла

Aral SuperTronic Longlife III 5W-30 (5L)

Найсучасніше низькозольне моторне масло для бензинових і дизельних двигунів VW, розраховане на подовженя до 20'000 км інтервала заміни. Єдине масло, яке проходить фірмовий 650-годинний радіонуклідної тест VW на захист двигуна.

Допуск VW 504 00/507 00 за своїми властивостями і характеристиками…

Детальніше...

Ціна 840 грн.
Моторні масла

Aral Turboral SAE 10W-40 5 літрів

Напівсинтетичне всесезонне моторне масло, створене за технологією Aral-синтезу спеціально для змішаних парків автомобілів. Завдяки сучасному повнозольному пакету присадок і технології Aral XMF (eXtraMotorSchutzFormel®), забезпечує відмінну чистоту двигуна, захист від зносу і відкладень, може використовуватися…

Детальніше...

Ціна 630 грн.
Моторні масла

Castrol Magnatec 10w-40 А3В4 (4л)

Масло моторне напівсинтетичне Castrol Magnatec 10w-40 А3/В4 для бензинових і дизельних двигунів. Унікальні досягнення в сфері автомобільних масел дозволили всесвітньо відомого бренду Castrol створити новітнє моторне масло Castrol Magnatec A3/B4 10w-40.

До складу цього автомобільного масла…

Детальніше...

Ціна 460 грн.
Моторні масла

Castrol Magnatec 5w-40 DPF (4 літра)

Синтетичне моторне масло Castrol Magnatec Diesel 5W-40 DPF виготовлено спеціально для авто з дизельними двигунами. Будь цей транспортний засіб з турбонаддувом і без турбіни, з фільтром сажі DPF і системою доочистки вихлопу, матеріал мастила однаково добре впорається з покладеними завданнями. Про якість…

Детальніше...

Ціна 615 грн.
Моторні масла

Castrol Magnatec 5w-40 А3В4 (4 літра)

Castrol Magnatec 5W-40 А3 / В4 - всесезонне моторне масло створене за технологією виробництва повністю синтетичних масел. Містить унікальні молекули "Intelligent Molecules", які забезпечують надійний і тривалий захист деталей двигуна, сприяючи збільшенню його ресурсу. Протестовано і схвалено відповідно…

Детальніше...

Ціна 615 грн.
Моторні масла

Elf Evolution 5w-40 900 NF (5 літрів)

Elf Evolution 900 NF - це високоякісне масло для бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів, виготовлений із застосуванням синтетичної технології ELF. Переваги нового формулювання (New Formulation) характеристик асортименту Elf для класів 5W-40.

Elf Evolution 900 NF рекомендується…

Детальніше...

Ціна 575 грн.
Моторні масла

Elf Evolution 700 turbo diesel 10w-40 5L

Elf 10W-40 Evolution 700 turbo diesel - високоякісне напівсинтетичне масло нового покоління. Розроблено спеціально для дизельних двигунів легкових автомобілів і оптимізовано для задоволення розширених вимог нової технології прямого вприскування.

Elf 10W-40 Evolution 700 turbo diesel - рекомендується…

Детальніше...

Ціна 465 грн.
Моторні масла

FORD Formula F 5W-30 (5 літрів)

Синтетичне моторне масло FORD Formula F 5W-30 5L з високими експлуатаційними характеристиками, що забезпечує збільшення терміну служби двигуна. Сприяє скороченню шкідливих викидів в навколишнє середовище.

FORD Formula F 5W-30 рекомендовано для бензинових і дизельних двигунів Ford.

Ford…

Детальніше...

Ціна 635 грн.
Моторні масла

GM Dexos 2 Longlife 5W-30 (5 літрів)

GM Dexos 2 Longlife 5W-30 високоякісне синтетичне моторне масло, для використання в двигунах автомобілів концерну GM.

Може використовуватися як для двигунів працючих на бензині, так і для дизельних в будь-який час року. GM Dexos 2 Longlife 5W-30 відноситься до масел з тривалим терміном експлуатації.

Властивості:

Володіє…

Детальніше...

Ціна 515 грн.
Моторні масла

GM Motor Oil Semi Synthetic 10W-40 5L

Оригінальне моторне масло GM Semi Synthetic 10W-40 - є маслом вищого класу, виготовлене за спеціальною технологие концерну General Motors (OPEL, CHEVROLET, DAEWOO, SAAB). Відрізняється прекрасним співвідношенням ціна / якість.

Оригінальне моторне масло GM Semi Synthetic 10W-40 це всесезонне…

Детальніше...

Ціна 425 грн.
Моторні масла

Mazda Original Oil Ultra 5w-30 (5 літрів)

Японська компанія Mazda тестує свої масла в умовах, максимально наближених до реальних, використовуючи для випробувань оригінальні двигуни своїх автомобілів. Саме тому, мастильні матеріали компанії володіють оптимальною якістю і характеристиками, що забезпечують найкращу роботу двигуна.

Original…

Детальніше...

Ціна 705 грн.
Моторні масла

Mobil Super 2000 10w-40 (4 літра)

Mobil Super 2000 10W-40 - всесезонне моторне масло з високими експлуатаційними характеристиками, що забезпечує надійний захист сучасних бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів, мікроавтобусів і вантажних автомобілів малої вантажопідйомності. Рекомендується для двигунів…

Детальніше...

Ціна 435 грн.
Моторні масла

Mobil Super 3000 5w-40 (4 літра)

Синтетичне моторне масло передового рівня властивостей для легкових автомобілів Mobil Super ™ 3000 X1 5W-40 являє собою синтетичне моторне масло, що забезпечує тривалий термін служби двигунів в автомобілях різних типів і років випуску, а також підвищений рівень їх захисту в широкому діапазоні температур.

Продукти…

Детальніше...

Ціна 530 грн.
Моторні масла

Nissan Motor Oil 5w-40 (5 літрів)

Моторне масло Nissan Motor Oil SAE 5W-40, ACEA A3/64, клас по API: SL/CF.

Компанія Nissan рекомендує використовувати моторне масло Nissan для всього модельного ряду як з дизельними, так і з бензиновими двигунами.

Універсальне масло Nissan Motor Oil характеризується…

Детальніше...

Ціна 630 грн.
Моторні масла

Total Quartz Ineo МС3 5W-30 5L

Малозольне моторне масло на базі синтетичної технології Total Quartz INEO MC3 5W-30 розроблено згідно з технічними вимогами таких автовиробників, як BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen і Hyundai Kia.

Total Quartz INEO MC3 5W-30 відповідає останнім міжнародним стандартам ACEA і…

Детальніше...

Ціна 675 грн.
Моторні масла

Toyota Fuel Economy 5w-30 (5 літрів)

Мастильні матеріали Toyota мають оптимальну якість і характеристики, що забезпечують найкращу роботу бензинових і дизельних двигунів.

Оригінальне моторне масло Toyota Fuel Economy 5w-30 відрізняються винятковими енергозберігаючими властивостями, завдяки унікальному пакету…

Детальніше...

Ціна 705 грн.
Моторні масла

VAG Audi Skoda Seat Special Plus 5W-40 5L

Масло VAG Special Plus 5w-40 оптимально підходить для моторів легкових авто, що випускаються Skoda, Audi, Seat, а також Volkswagen. Воно надійно і дбайливо захищає деталі двигуна від зносу, забезпечуючи його швидкий запуск навіть в сильні морози.

Застосування цієї оливи гарантує…

Детальніше...

Ціна 980 грн.
Моторні масла

VAG VW Audi Skoda Longlife III 5W-30 5L

Масло моторне оригінальне VAG Longlife III 5w-30. Синтетичне масло VAG Longlife III 5W-30: ефективний захист двигуна. Вибір на користь синтетичного масла VAG Longlife III 5W-30 - це відмінний спосіб не тільки надійно захистити двигун свого авто від будь-яких неприємностей, але і добитися…

Детальніше...

Ціна 1040 грн.
Моторні масла

VAG VW Audi Skoda Seat Longlife II 0w-30

Масло моторне VAG Longlife II 0w-30- масло, яке є одним з найбільш затребуваних в своєму сегменті. Виготовляється воно на синтетичній основі, тому має порівняно високу вартість, яка, втім, окупається високою якістю продукту і тривалим терміном його експлуатації.

Масло VAG…

Детальніше...

Ціна 1250 грн.